Armador
Türkçe English
Workplace Ana Sayfa Firmamız Ürünlerimiz İletişim Mesaj

Muhafaza (sürme) Boruları
Baget (Kova)
Oger (Auger)
Korbariller
Tremi Takımları
Yedek Parçalar
Fore Kazık Makineleri
2. El Fore Kazık Makinesi
Auger Sürücüleri
   
 
 
Uluslararası Derin Temeller 48. Yıllık DFI Seattle Konferansı'nda katılımcı olarak yer aldık.
Bauma 2022 Münih fuarında 240m2 dış alanda ürünlerimizi sergiledik.
Uluslararası Derin Temeller 46. Yıllık DFI Las Vegas Konferansı'nda katılımcı olarak yer aldık.
  Daha fazla...
   
 
 
 
 

Firmamız...

Armador® Danışmanlık Makina İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara'da alanında uzman üç mühendis ortak tarafından kurulmuş başta dünya olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren firma grubu bünyesinde üretilen makina ürünleri üzerine ağırlıklı çalışmakta olan bir iç ve dış ticaret şirketidir. Uluslararası ticaret kanunlarını benimsemiş güvenilir ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas ilkelere sahip Armador®, kalıcı ve saygın bir ticaret firması olmak konusunda taviz vermeden çalışmayı ana amaç ve şirket prensibi olarak benimsemiştir. Hedefimiz, Armador markasını dünya ekonomisinde tanınmış ve güvenilir bir Türk markası olarak belleklere yerleştirebilmektir. Bu doğrultuda sadece kaliteli, güvenilir ürünler üretilmesini ilke edindik ve bu hususta taviz vermemekteyiz.

Halen tüm dünya üzerinde pek çok ülkeye başarılı bir şekilde ihracatlar gerçekleştirmekte olan Armador®, her geçen gün ihracat portföyüne yeni müşteriler ve ülkeler eklemektedir. Yurtdışı fuarlarına ve uluslararası organizasyonlara katılımlarını sürdürürken, ülkemizi ve Türk makina sektörünü özverili bir biçimde dünyaya karşı temsil etmektedir.

Makina sanayi departmanımız firmanızın ihtiyaç duyduğu özellikle fore kazık ataşman ve ekipmanları olmak üzere mini kazık, auger, helezon ve özel yapım makine imalatları yapmakta ve tedarik etmektedir.

Fore Kazık ürünlerimiz hakkında "Ürünlerimiz/Makina" sayfamızdan bilgi alabileceğiniz gibi;

Gereksinim duyacağınız her türlü danışmanlık ve fore kazık ürünleri hakkında doğrudan bizimle temasa geçebileceğiniz gibi çevrim içi başvuruda da bulunabilirsiniz.